Doładowania telefonu

Doładowania t-mobile

 • czwartek, 18 października 2012
  • Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci

   Dodatkową atrakcją jest fakt, że w przypadku Heyah powyższą ofertę można połączyć np. z ofertą bezpłatnych rozmów przez cały miesiąc ze wszystkimi w Heyah po doładowaniu konta kwotą co najmniej 30 złotych. Natomiast w T-Mobile na kartę klienci po doładowaniu konta będą mogli korzystać z powyższej oferty oraz otrzymać podwojenie każdego doładowania dzięki ofercie 2x Więcej na konto.

   Heyah odpowiadając na ofertę konkurencji wprowadzają podobną ofertę „bez limitu” na kartę, w której otrzymamy nielimitowane, bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.

   Oferta nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Heyah i T-Mobile na kartę pozwoli na bezpłatne prowadzenie rozmów oraz wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci w Polsce przez określoną liczbę dni zależną od tego jakie doładowanie zostanie wykonane:

   Kwota doładowania

   20-49zł

   50-99zł

   100zł i więcej

   Okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci w Polsce

   5 dni

   10 dni

   20 dni

   Klienci Heyah z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce będą mogli skorzystać już od 19 października 2012 roku . Natomiast klienci T-Mobile na kartę w przyszłym tygodniu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   robbe123
   Czas publikacji:
   czwartek, 18 października 2012 10:23
 • piątek, 20 lipca 2012
  • Promocja T-Mobile na kartę – Pakiet 150 minut

   Pakiet 150 minut aktywny jest przez okres 14dni, po czym następuje automatyczne jego wyłączenie. Termin ten można wydłużyć kupując kolejny pakiet, który również powiększy pulę dostępnych minut.

   Komórkowa sieć T-Mobile Polska wprowadza nowy pakiet minut dla swoich użytkowników, który obniża koszty połączeń do 6 groszy za minutę. Promocja T-Mobile jest dostępna dla ofert na kartę.

   Nowa promocja doładowania t-mobile rusza z dniem 19 lipca 2012 roku, kiedy to użytkownicy taryf Nowy Tak Tak oraz Happy będą mogli aktywować nowy pakiet minut. Wykorzystać je można na krajowe połączenia z numerami w sieci T-Mobile oraz stacjonarnymi. Minuty z pakietu będą wykorzystywane w pierwszej kolejności.

   Pakiet 150 minut

   Za 9 złotych otrzymamy 150 minut z możliwością wykorzystania ich przez 14 dni. Zakupić można dowolną liczbę pakietów, przy założeniu, że suma minut nie przekroczy1650 w jednym czasie. Termin ważności wszystkich minut jest przedłużany zgodnie z terminem obowiązywania pakietu, który jest dla klienta najkorzystniejszy.

   Aktywacja Pakietu 150 minut

   • wpisując bezpłatny kod ekspresowy *100*78#,
   • wysyłając SMS-a o treści TAK na numer 678
    lub
   • poprzez Internetowy System Obsługi dostępnym na stronie www.t-mobile.pl.

   Sprawdzenie pozostałej ilości minut i terminu

   • klienci mogą bezpłatnie sprawdzić w Internetowym Systemie Obsługi
    lub
   • wpisując ekspresowy kod na numer *103*3#.

   Wyłączenie Pakietu 150 minut

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   robbe123
   Czas publikacji:
   piątek, 20 lipca 2012 14:20
 • środa, 20 czerwca 2012
  • T-Mobile podwaja doładowania poniżej 20 zł

   Oferta promocyjna obowiązuje od 18 czerwca do 17 lipca 2012 roku.

   Komórkowa sieć T-Mobile wprowadziła nową ofertę promocyjną skierowaną do użytkowników pre-paid. Polega ona na podwojeniu małych doładowań.

    

   Oferta promocyjna polega na podwojeniu przez operatora doładowania w kwocie mniejszej lub równej 20 zł brutto.

   Z promocji mogą skorzystać abonenci taryf „Nowa Era Mix”, „Mix na liczbę doładowań”, „Mixera”, „Nowy Tak Tak Fon w Era Mix”, „Fon w Mix na czas”, „Happy w Era Mix” i abonenci ofert w Mix „Taryfa Era Fun” i „Mega Fun”, którzy otrzymają od operatora informację SMS z ofertą.

   Po otrzymaniu wiadomości SMS uprawniającej do skorzystania z promocji, należy samodzielnie aktywować usługę. W tym celu należy odesłać SMS-a o treści TAK na numer 80403 (koszt 0 zł) w czasie obowiązywania promocji.

   Maksymalna liczba promocyjnych doładowań przysługujących klientowi w ramach oferty wynosi 10. Maksymalna sumaryczna wartość promocyjnych doładowań jakie klient może otrzymać w ramach oferty wynosi 200 zł z VAT.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   robbe123
   Czas publikacji:
   środa, 20 czerwca 2012 13:05

Kanał informacyjny

7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę szybkie oraz bezpieczne doładowania swojego telefonu na kartę bez konieczności wychodzenia z domu!